Reference

Kati, moc děkuji za Tvoji aroma kompozici.

Vůně – ač zpočátku pro mě nezvyklá – mě zaujala a používám ji velmi ráda, lahvičky byly precizně a s láskou zabalené a úplně nejvíc mě dostal název kompozice, krásně jsi ho vystihla.

Moc děkuji.

Míša M.

Jsem moc spokojená s naprosto osobním přístupem a namícháním parfémku na míru.

Katka J.

grafička a výtvarnice

Káťo, ten parfém tak úžasně voní!
Nejradši bych pořád jen čuchala!

Barbora S.

absolventka teologie a asistentka v lesní mateřské školce

Absolvovala jsem konzultaci s Katkou a byl to moc příjemný čas strávený s příjemnou ženou, nabitou spoustou pozitivní energie a vědomostí. Které ze srdce předávala, člověku přímo na míru. Byla jsem z toho nadšená! Miluji vůně, a o to krásnější bylo si s někým o tom popovídat. S někým, kdo tomu rozumí a dělá to srdcem. Ještě nadšenější jsem byla, když jsem ve schránce objevila voňavý dáreček na míru, který mi Kačka namíchala, dle předchozí konzultace. Nyní se těším na každodenní opečování touto voňavou krásou. Moc děkuji za to, že jsem tě mohla poznat a vyzkoušet tvé voňavé kouzlení na míru <3

Klára Lee Demelová

bylinářka, maminka a zdravotní sestra

S Káťou jsem začala spolupracovat úplnou náhodou :) Potřebovala jsem poradit, jakou esenci pořídit na ženský kruh hojnosti... Vznikla nakonec naprosto úžasná kompozice, kdy Kátě stačilo pár slov o záměru vůně a byla na světě! A pokračujeme dále!

Za mě neskutečně báječná komunikace, porozumění a akce – to mě baví :))

Ze srdce doporučuji! <3

Jana V.

průvodkyně ženskými kruhy

a FB skupinou Život ženy mě baví

Moc děkuji za namíchání sebedůvěry! :)

Katka je úžasná a citlivá žena, už od prvního kontaktu s ní mi bylo jasné, že dokáže přesně poznat, co člověk potřebuje a opravdu, během společného videohovoru byla nesmírně chápavá a laskavá, ptala se na ty správné otázky a za chvilku pochopila, které vůně by mi mohly v mojí situaci pomoct a podpořit mě na mé cestě k větší samostatnosti :) Snad už druhý den mi přišel krásný voňavý balíček a musím říct, že se dokonale trefila, kombinace vůní je nádherná a dělá mi opravdu moc dobře, už se těším na další lahvičku <3

Jana Vilčová

máma a dula

Děkuji za výhru této naprosto báječné směsi vůní, která mě teď obklopuje a vždy, když zavane větřík, tak jí rozvíří a já se cítím úžasně.

Petra D.

šamanka a homeopatka